STRÁNKA SE UPRAVUJE
STRÁNKA SE UPRAVUJE
PLÁN ZÁVODŮ - PŘÍPRAVKA A PŘEDŽACTVO:
Letos nás v této kategorii reprezentuje 28 závodníků!!!
1. 7.1.2017 - MADEJA CUP "ANNABERG" - 2x GS
PŘÍPRAVKA KLUCI - 1. ZÁVOD - "VÝSLEDKY" - 2. ZÁVOD - "VÝSLEDKY"
PŘÍPRAVKA HOLKY - 1. ZÁVOD - "VÝSLEDKY" - 2. ZÁVOD - "VÝSLEDKY"
PŘEDŽÁCI - 1. ZÁVOD - "VÝSLEDKY" - 2. ZÁVOD - "VÝSLEDKY"
PŘEDŽÁKYNĚ - 1. ZÁVOD - "VÝSLEDKY" - 2. ZÁVOD - "VÝSLEDKY"
2. 21.1.2017 - MADEJA CUP "KOUTY" - 2x GS - "FOTO ZDE"
PŘÍPRAVKA KLUCI - 1. ZÁVOD - "VÝSLEDKY" - 2. ZÁVOD - "VÝSLEDKY"
PŘÍPRAVKA HOLKY - 1. ZÁVOD - "VÝSLEDKY" - 2. ZÁVOD - "VÝSLEDKY"
PŘEDŽÁCI - 1. ZÁVOD - "VÝSLEDKY" - 2. ZÁVOD - "VÝSLEDKY"
PŘEDŽÁKYNĚ - 1. ZÁVOD - "VÝSLEDKY" - 2. ZÁVOD - "VÝSLEDKY"
3. 4.2.2017 - MADEJA CUP DOLNÍ MORAVA - 2xGS - "FOTO ZDE"
VÝSLEDKY VŠECH KATEGORIÍ - "ZDE"
4. ORLICKÝ POHÁR - "VÝSLEDKY I FOTOGALERIE"
4. 18.2.2017 - MADEJA CUP MOSTY - 2xGS
5. 4.3.2017 - MADEJA CUP SOLÁŇ - 2x GS
6. 18.-19.3.- MADEJA CUP BÍLÁ - FINÁLE
****************************************************************************************************************
PLÁN ZÁVODŮ - ŽÁCI
Letos nás reprezentují 3 mladší žákyně - Barča, Dorka a Lucka:
1. UKZ KOUTY 1
2. UKZ KOUTY 2 6.1.-8.1.2017 - "FOTO ZDE"
SUPEROBŘÍ SLALOM - 6.1.2017 - "VÝSLEDKY"
OBŘÍ SLALOM - 7.1. 2017 - "VÝSLEDKY"
SLALOM - 8.1. 2017 - "VÝSLEDKY"
3. UKZ KYČERKA - 14.1.-15.1. - "FOTO ZDE"
SLALOM 14.1.2017 - "VÝSLEDKY"
SLALOM 15.1.2017 - "VÝSLEDKY"
4. RKZ ŘÍČKY - 21.1.-25.1.2017 - "FOTO ZDE"
SLALOM 22.1.2017 - "VÝSLEDKY"
OBŘÍ SLALOM 23.1.2017 - "VÝSLEDKY"
SUPEROBŘÍ SLALOM 1 25.1.2017 - "VÝSLEDKY"
SUPEROBŘÍ SLALOM 2 25.1.2017 - "VÝSLEDKY"
5. RKZ PEC POD SNĚŽKOU - 4.-5.2. 2017
VYŘAZOVACÍ ZÁVOD 4.2. - "VÝSLEDKY"
OBŘÍ SLALOM 5.2. - "VÝSLEDKY"
***************************************************************************************************************************
***************************************************************************************************************************
DOPLNÍME
***************************************************************************************************************************
***************************************************************************************************************************
Veřejné závody KYČERKA 2014 (POUZE pro NEregistrované závodníky SLČR)
(z našeho oddílu určeno pro děti z Lyžařské přípravky a Sportovního kroužku)
02.02.2014 - Karlovský CAP CUP (1. kolo Poháru Kyčerka 2014)
09.02.2014 - Ski fičák pod Kantorkú (2. kolo Poháru Kyčerka 2014)
16.02.2014 - O pluskovjanskú lyžu (3. kolo Poháru Kyčerka 2014 - finále)
více informací na http://www.kycerkateam.cz/
MADEJA SPORT CUP - Moravské závody - Přípravka a předžáci SLČR
- v sezóně 2013/2014 se bude jednat o následující závody:
08.02.2014 - ANNABERG Světlá hora - 2x obří slalom (PŘELOŽENO z 18.1.2014)
22.02.2014 - GRÚŇ Staré Hamry - 2x obří slalom
23.02.2014 - SOLÁŇ - 2x obří slalom (PŘELOŽENO z 1.2.2014)
01.03.2014 - KOUTY - 2x obří slalom
15.-16.3.2014 - BÍLÁ - 2x obří slalom, paraelní závod družstev
Více informací naleznete na: www.madejasportcup.cz
Republikové závody - RKZ ŽÁCI 2013/14
04.-06.01.2014 - Ještěd-Pod Lany - GS2xSL
08.-10.02.2014 - Špindlerův Mlýn - 2xSGGS
21.-23.02.2014 - Rokytnice nad Jizerou - SGGSSL
21.-23.03.2014 - Dolní Morava - SGGSSL
**********************************************************************************************************************
**********************************************************************************************************************
Naší přípravce a předžákům víkendovými závody na Bílé (16.-17.3.2013) skončila letošní velmi úspěšná zimní závodní sezóna.
Z 37 zúčastněných lyžařských oddílů jsme skončili v celkovém poháru MADEJA SPORT CUP 2013 s rozdílem pouhých 18 bodů na vynikajícím 3. místě za 2. oddílem Ski Solán. Na 1. místě se umístil oddíl Ski Bílá.
Celkové pořadí všech oddílů naleznete zde.
Celkové umístění jednotlivců - Nordica Ski Zlín:
Kategorie: Předžáci kluci (2001-2002)
5. Potůček Štěpán (2001)
6. Klofáč Jakub (2001)
7. Potůček Šimon (2001)
Kategorie: Přípravka holky (2003-2006)
5. Ševčíková Dorka (2003)
12. Světlíková Lucie (2003)
16. Fuchsová Barbora (2004)
29. Lamošová Karolína (2005)
42. Kovačičová Kateřina (2004)
50. Luxová Barbora (2005)
53. Richtarová Iveta (2005)
Kategorie: Přípravka kluci (2003-2006)
5. Zatloukal Adam (2003)
14. Mňačko Matěj (2004)
33. Rajch Matěj (2005)
43. Chudárek Karel (2005)
51. Světlík Adam (2005)
60. Kňourek František (2005)
Celkové výsledky MADEJA SPORT CUPU 2013 v jedntlivcích si můžete prohlédnout zde.
MADEJA SPORT CUP - Moravské závody - Přípravka a předžáci
- v sezóně 2012/2013 se jednalo o dva závody v jednom dni a to vždy v sobotu v následujících termínech:
12.01.2013 - ANNABERG Světlá hora - 2x obří slalom
19.01.2013 - GRÚŇ Staré Hamry - 2x obří slalom
02.02.2013 - PETŘÍKOV - 2x obří slalom
16.02.2013 - SOLÁŇ - 2x obří slalom
23.02.2013 - SVIŇORKY - 2x obří slalom
16.-17.3.2013 - BÍLÁ - 2x obří slalom, kombinační závod
více informací naleznete na: www.madejasportcup.cz